Наші новини)

"Зимовий Вернісаж"

19 грудня 2017 року у День святого Миколая, відбулася виставка сімейних, творчих робіт "Зимовий Вернісаж". Дякуємо нашим батькам, і малечі, які створили таку красу.

Всеукраїнський день дошкілля

29 вересня 2017 року у ДНЗ "Казка" відбулося урочисте привітання працівників закладу із професійним святом та нагородження грамотами з нагоди Дня дошкілля, які вручила завідувач Наталія Гузей. А напередодні, кращі працівники за підсумками 2017-2018 н.р. - Касюдик Г.А., Стоянова Є.А., Грицишина Л.М. та Ковалець Г.С. були відзначенні грамотами від Управління освіти, молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації

День Вишиванки в Україні

18 травня 2017 року у ДНЗ "Казка" відзначили День Вишиванки.
У це свято наші маленьки українці та їх вихователі одяглися у вишиванки, продемонструвавши усю красу та велич української вишивки.

"Окружне методичне об'єднання
педагогічних працівників"

      13 квітня 2017 року у ДНЗ "Казка" відбулося чергове окружне методичне об'єднання педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів (Володимирецький округ) з теми:"Упровадження інновацій у навчально-виховний процес дошкільного закладу"метою даного заходу було поглибити знання педагогів про інноваційні педагогічні технології. Педагоги на практиці побачили застосування інноваційних технологій, які продеменстрували вихователі ДНЗ "Казка", також усі присутні педагоги поділилися власним досвідом та враженнями про інноваційні технології, які застосовуються у їхніх закладах. 

Новини

Кожен новий навик віддаляє дитину від батьків. Спочатку така самостійність в радість, але нові досягнення швидко перетворюються на буденні обов'язки. Зрозуміло, що багатьом дітям хочеться знову стати маленькими, сховатися за безліччю "я не вмію". І єдине, що тут можна зробити - це постійно нагадувати, заспокоювати, переконувати що батьківські любов...

Першокласник сьогодення і першакласник в минулому - різні поняття. В наш час від дитини в першому класі вимагають більше, ніж це було раніше. Тому, щоб адаптація до школи проходила нормально і у дитини не зникло бажання вчитися, малюк повинен бути ГОТОВИЙ ДО ШКОЛИ.
Існує ряд показників, за якими ми можемо визначити чи готова дитина до школи. Тут...

 

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!